U17Kadeti

V sezóně 2016/17 v družstvu kadetů (U17) nastupují hráči ročníku 2000 a mladší. Královští sokoli se po dvou letech, kdy byla licence na soutěž v Josefově vracejí do ligy kadetů, a hrají v osmičlenné skupině B, kde se systémem doma-venku utkají s Teslou Pardubice, Sokolem Žižkov, BK Loko Trutnov, BA Nymburk „B“, Slavojem Litoměřice „B“, Sokolem Vyšehrad a BK Sluneta Ústí nad Labem.

Po odehrání zápasů v základní skupině bude vytvořena šestičlenná finálová skupina z prvních dvou družstev základních skupin, hraná bez započtení výsledků ze základních skupin a první dva celky pak postoupí do třídenní baráže o extraligu, kdy vítěz finálové skupiny bude jejím pořadatelem. Pokud se na postupovém místě z finálové skupiny ligy umístí B družstvo klubu, které nemůže postoupit do EL, nebo družstvo, které o start v baráži o EL nemá zájem, získá právo postupu (případně pořadatelství baráže) další, nejhůře však třetí tým, v pořadí finálové skupiny ligy.

Zbývající družstva dohrávají ve skupinách každý s každým se započtením všech výsledků, poslední dva z každé skupiny sestupují.

Po odehrání základní části náš tým obsadil první místo v tabulce skupiny B (s bilancí 11 výher a 3 prohry) a kvalifikoval se tak do finálové skupiny, kde se postupně utká s týmy Sokol Vyšehrad, BK Opava, SAM BŠM Brno, USK Praha B a BA 2006 Roudnice nad Labem.

Tréninky družstva jsou:

  • Pondělí: 17:00-18:30 Sportovní hala Třebeš
  • Středa: 18:00-19:30 Sportovní hala Třebeš
  • Čtvrtek:  17:30-19:30 Sportovní hala Třebeš
  • Pátek:  18:00-19:30 Sportovní hala Sokol Eliščino nábřeží

Družstvo vede trenér Bc. Martin Halík a asistentem trenéra je Ladislav Půlpán.