Lošiho kamínkové kešky

Najdi kamínkovou kešku Královskách sokolů!

keška  mapa

Pokud u ní budeš první, za odměnu získáš vlastnoručně malovaný kamínek od top skórera Královských sokolů - Pavola Lošonského. Nebo sbírej kartičky, s Lošiho fotkou, citátem a podpisem!

Kešek je celkem 5. Ke každé ti napovíme, kde ji máš hledat. Vem rodiče nebo kamarády a vydej se na objevitelskou výpravu :)

Vyraz co nejdřív! Kamínek je v kešce jen jeden - pro nejrychlejšího. Kartiček je v každé kešce 18. Pokud bude keška prázdná, označíme ji u jejího čísla jako neaktivní (pro aktuální info aktualizuj stránku).

Pravidla:

Vyber si kešku, na kterou vyrazíš. Pomocí mapy, fotky úkrytu a jeho popisu zkus kešku objevit. Až ji budeš vytahovat z úkrytu, udělej to tak, aby tě neviděli náhodní kolemjdoucí. Z krabičky si vem svou odměnu. Kartičku prosím jen jednu, ostatní nech dalším hledačům. Uděláš nám radost, pokud se se svým nálezem vyfotíš a pošleš nám fotku, kterou budeme moci zveřejnit. Buď do messengeru facebooku Královští sokoli nebo na Instagramu označ @kralovsti_sokoli. Můžeš nám také napsat vzkaz do Vzkazovníku, který najdeš v krabičce. Pokud bereš z kešky poslední kartičku, tak nám to prosím oznam sms zprávou na tel.773 670 370. Na závěr zavři prosím pořádně krabičku a schovej ji na původní místo pro další hledače. Tak, aby ji nenašel náhodný kolemjdoucí.

1. Rybník Datlík

1 1a1b

Odkaz na mapu, kde kešku najdeš.

Popis místa: Najdeš mě na kraji rybníka, na druhé straně aleje, než stojí hájovna. Postav se směrem k hájovně. Po levé ruce budeš mít lavičku. Po pravé ruce, přímo proti lavičce, stojí strom, jehož kmen se rozdvojuje. Mezi jeho kořeny, tam kde je malá dutinka v kmeni, můžeš hrabat.

2. Rozhledna Milíř

2 2a2b

Odkaz na mapu, kde kešku najdeš.

Popis místa: Najdi u Milíře rybníček, který hlídá vodník. Postav se k lavičce, která je nejdál od rozhledny. Stůj čelem ke krmelci, rozhlednu máš za sebou. Vlevo od krmelce, cca 10 kroků od lavičky najdeš pyramidu z klacků a větví. Pod ní mě najdeš.

3. Císařská studánka

3 3a3b

Odkaz na mapu, kde kešku najdeš.

Popis místa: Jsem za císařskou studánkou. Když se postavíš k prameni, který je kousek za trojhranným památníkem a díváš se směrem k němu, po pravé straně uvidíš strom. U jeho paty, pod suchými větvemi mě najdeš.

4. Vyhlídka Rozárka

4  4a4b

Odkaz na mapu, kde kešku najdeš.

Popis místa: Když stojíš na parkovišti u Rozárky, cestička ke mně je po levé straně, jakoby k vodárenské věži. Hledej pod druhým roštím od kraje louky, pod listím.

5. U Starého ramene Labe

5 5a5b

Odkaz na mapu, kde kešku najdeš.

Popis místa: Když přejdeš "lávku" - cestu, která rozděluje slepé rameno, pokračuj stejným směrem na louku. Uvidíč na ní remízek křovin a stromků. Uprostřed něho, uvnitř ztrouchnivělého kmene mě najdeš.

Ať se vám hledání daří!

Sokol letí!