Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup

KS pro SHC obrázek 

Průběžné výsledky

Termín: 
Od 1. 2. do 28. 2. 2021

Cíl akce:
Věnujte na charitu (Sport Hradec Cup) kačky za své nachozené / naběhané / naběžkované / naveslované kilometry! Svou činnost můžete absolvovat kdekoliv, samozřejmě za dodržení vládních nařízení.

Co za to dostanete?
Dobrý pocit z pomoci hendikepovaným - startovní číslo, diplom od Královských sokolů po ukončení výzvy a těšit se můžete i na zajímavé ceny na konci celé akce! (tombola ze startovních čísel všech účastníků, kteří akci dokončí).

Cílem je podpořit hendikepované děti v rámci 13. ročníku Sport Hradec Cupu. Tento nadační fond se dlouhodobě snaží pomoci hendikepovaným a za 12 předchozích ročníků takto předal více jak 6 milionů kč. Podpořeno bylo celkem 47 hendikepovaných, 3x královéhradecká hematologie, 2x Sklíčko Mohelnice a 1x hradecké Prointepo. Podívejte se, komu Sport Hradec Cup již pomohl.

Pravidla:
Při registraci do této charitativní výzvy zadejte, kolik Kč věnujete za každý svůj překonaný km (např. 5 Kč za 1 km). Od 1. 2. 2021 si začněte kilometry zapisovat. Průběžně, vždy ke konci týdne, pošlete přes formulář (přihlášení obdrží emailem) souhrn svých km za uplynulý týden. Průběžný stav km bude aktualizován na webových stránkách Královských sokolů. Po ukončení výzvy (28. 2. 2021) vynásobte své celkové kilometry částkou, kterou jste určili na začátku. Částku převeďte na účet nadačního fondu Sport Hradec Cup do 7. 3. 2021. Až na základě provedené platby vám bude zaslán diplom (s uvedenými km a věnovanou částkou). A částka bude započtena do celkové částky věnované za tým Královských sokolů.

Poctivost zapisování vašich kilometrů nebudeme zkoumat. Co si nasčítáte, to si zaplatíte. Děláte to sami pro sebe a pro dobrou věc.

Registrace:
Pro přihlášení na akci vyplňte přihlašovací formulář v následujícím odkazu (jméno, email, kolil Kč za 1 km věnujete). Odesláním formuláře souhlasíte se zveřejněním jména, vašich km a Kč v seznamu přihlášených a v průběžných výsledcích.
Registrovat se můžete i za celou rodinu najednou a sčítat km dohromady (např. Novákovi). Přihlásit se a začít sčítat kilometry můžete kdykoliv během průběhu akce.
Případné dotazy k akci: kralovsti.sokoli@gmail.com

Přihlašovací formulář             

Seznam Přihlášených 

Platba za překonané kilometry:
Bankovní spojení: 76677616/5500
Účet je veden dle náležitostí účtu pro nadační fondy u Raiffeisen Bank, a.s.
Poznámka platby: startovní číslo a „basketbal“ příklad: 111basketbal
DŮLEŽITÉ: Až na základě provedené platby vám bude zaslán diplom (s uvedenými km a věnovanou částkou). A částka bude započtena do celkové částky věnované za tým Královských sokolů.
Lze vystavit doklad o daru (uveďte do poznámky v přihlášce).

Chtěli byste se stát součástí našeho projektu jako partner? Můžete a uděláte nám tím radost!

Jak se stát partnerem akce?
Vaše firma může věnovat např. částku za každý celkový počet překonaných km všech účastníků (např. 1 Kč za 1 km, celkem bude 5 000 km = věnujete 5 000 Kč). Nebo věnovat jakoukoliv další částku pro Sport Hradec Cup.
Dejte nám vědět na email kralovsti.sokoli@gmail.com.

Co jako partner akce získáte, kromě dobrého pocitu? 
Logo partnera na startovním čísle a diplomu pro každého účastníka
Partner uveden na registračních stránkách akce
Logo partnera na webu www.sporthradec.cz
Partner v propagačním materiálu (sociální sítě, web)

Kontakt:
Veronika Peterková
kralovsti.sokoli@gmail.com

Partneři projektu

SHC 

   fyziosportys

 Koubek logo 

Muzeum

Texim

Ondra+Michal

SHC Hromadné