Podporujeme Sport Hradec Cup

KS pro SHC obrázek 

Královští sokoli spolupracují s nadačním fondem Sport Hradec Cup. Každoročně přispívají na charitativní aktivity tohoto fondu, jehož cílem je podpora hendikepovaných dětí. Za předchozích 13 ročníků Sport Hradec Cup předal již více než 7 milionů Kč. Podpořeny byly již desítky dětí. Komu Sport Hradec Cup již pomohl? Vybrané finanční dary se předávají konkrétním dětem (jejich rodičům) na každoročním charitativním turnaji Sport Hradec Cup, který se tradičně koná v červnovém termínu. Každý je zván, aby u předání daru mohl být.

Jak Královští sokoli pomůžou v roce 2022:

Královští sokoli podpoří Sport Hradec Cup ve dvou fázích. Zkombinují tak oba roky předešlé (viz níže):

1) Darování financí na domácích utkáních

18. 12. 2021 s Ostravou. Každý návštěvník zápasu bude moci přispět libovolným finančním darem do kasičky u pokladny. Současně bude do kasičky věnováno 100 % vybraného vstupného z utkání.

Dále následující utkání 2. 1. 2022 s Nymburkem bude opět umístěna kasička u pokladny pro libovolný dar. Vybraná částka z obou utkání bude předána o poločase zástupcům Sport Hradec Cupu.

2) 2. ročník akce Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup

Akce tentokrát proběhne v Březnu. Pro vaše jarní rozhýbání. Pravidla budou velmi podobná těm v prvním ročníku. Včas budete informováni. Tak začněte trénovat!


Jak Královští sokoli pomohli v minulých letech:

rok 2020

Na lednovém utkání Královských sokolů s Děčínem se vybralo 13 610,- Kč a 100 Euro! Peníze vybrali hráči, fanoušci a rodiče mladých hradeckých nadějí. Přidal se i soupeř - děčínský klub a stejně tak i několik fanoušků Děčína.  

Ondra+Michal

rok 2021

V covidovém roce bez fanoušků Královští sokoli hledali další cesty, jak Sport Hradec Cupu přispět. Zrodila se tak skvělá akce: Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup, které se účastnilo přes 150 lidí a celků. Každý účastník si na počátku akce stanovil počet Kč, které věnuje za každý svůj kilometr. Celý únor probíhalo sčítání kilometrů a výslednou částku každý poslal na účet nadačního fondu. Každý účastník obdržel startovní číslo a na závěr diplom s absolvovanými kilometry a darovanou částkou. Celkem se vybralo neuvěřitelných !325 893 Kč! a za Královské sokoly mohly být věnovány finance celkem třem dětem. Za klub se předání přímo na turnaji účastnil kapitán týmu Ondřej Peterka a hlavní pořadatelka akce Veronika Peterková.

rok 2021

Sport Hradec Cup podporujeme dál! Pojďte do toho s námi!

Sokol letí pomáhat!

SHC Hromadné