Zveme diváky na domácí přípravná utkání v tomto týdnu


středa 18. 8. v 18.00 Královští sokoli vs. BC GEOSAN Kolín

čtvrtek 19. 8. v 17.00 Královští sokoli vs. NH Ostrava

Diváci jsou zváni, vstupné je ZDARMA


V tomto týdnu čekají Královské sokoly další dvě přípravná utkání. Do sportovní haly Třebeš dorazí extraligoví soupeři z Kolína (loňský stříbrný medailista KNBL) a z Ostravy (12. místo v minulé sezóně KNBL).

Náš tým bude již po dvou týdnech přípravy a po dvou odehraných zápasech (s Písekem a Ústím nad Labem). Oba Královští sokoli prohráli rozdílem jediného koše. Vzhledem k větší hráčské obměně byla v prvních utkáních vidět nesehranost týmu, což je v počátku přípravy běžné. Z individuálních výkonů v prvním utkání dominovaly nové posily Ozren Pavlović (23 bodů) a David Škranc (18 bodů), v druhém utkání pak kapitán týmu Ondřej Peterka (16 bodů). Na rozehrávce dobře zastoupil zraněného Pedju Stamenkoviče nový rozehrávač Adam Goga. Pedja (v rekonvalescenci po operaci) již v tomto týdnu začíná trénovat s týmem. Postupně by se měl zařadit i do přípravných zápasů, pokud vše půjde dobře.

Přijďte zafandit Královským sokolům!

Navzdory povinným protiepidemiologickým opatřením (viz níže) věříme, že po ročním covidovém půstu si vy, naši fanoušci, do haly cestu najdete. Celý tým Královských sokolů se na vás těší!

Sokol letí!

Podmínky vstupu diváků na utkání (je nutné splnit alespoň jednu z podmínek):

  • potvrzení o negativním PCR testu ne starší než 7 dnů
  • potvrzení o negativním antigenním testu ne starší než 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (14 dní po kompletně ukončeném očkování)
  • lékařské potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Je také nutné dodržovat všechna protiepidemiologická nařízení, včetně nasazeného respirátoru ve vnitřních prostorách haly. Je povolena 100 % obsazenost haly. Každý musí mít místo na sezení.

Výsledky předchozích přípravných zápasů:

12. 8. Královští sokoli vs. Sokol Písek Sršni 96:98 po prodloužení

14. 8. SLUNETA Ústí nad Labem vs. Královští sokoli 72:71