Začala ligová reprezentační pauza

Co to znamená? Národní ligy v celé Evropě se přerušují, protože probíhají kvalifikační utkání na Mistrovství Evropy 2022. Mezi našimi zápasy v Kooperativa NBL tak vnikla dvanáctidenní pauza. Samozřejmě plná kondičních a basketbalových tréninků. Aby sokoli vylétli z pauzy ještě lepší!

Co čeká Vás, naše fanoušky?

Fanděte reprezentaci

Česká reprezentace, včetně jedenácti hráčů domácí KNBL, vyrazila na své zápasy do litevské bubliny. Zde odehrají svá utkání, která budete moci sledovat živě na programu ČT sport.

  • vs. Belgie 27. 11. v 15.30
  • vs. Dánsko 29. 11. v 15.30

Sledujte naše stránky a sociální sítě:

Chystáme:

  • Za příběhy Královských sokolů:
Seriál rozhovorů s našimi hráči a dalšími členy klubu. Součástí tohoto seriálu budou i soutěže o zajímavé ceny (ty proběhnou na facebooku).
Nezačneme ani od kapitána, ani od nejstaršího či nejmladšího… ale protože hrajeme basketbal – první vyzpovídaný bude ten nejvyšší. Víte kdo to je? První rozhovor již zítra!
  • Vánoční podporu zajímavého projektu. Zatím se nechte překvapit, zveřejníme brzy ;)

Zapište si do Vašich diářů nové termíny Kooperativa NBL

Kooperativa NBL byla po koronavirové pauze znovu rozlosována. Nechcete přijít o žádný zápas? Pak si nové termíny zapište do svých diářů!

Kompletní termínová listina zápasů Královských sokolů zde. Časy zápasů budou doplněny.

Termíny na prosinec:
3. 12. BK Olomoucko vs. Královští sokoli
5. 12. Královští sokoli vs. NH Ostrava
9. 12. BK ARMEX Děčín vs. Královští sokoli
12. 12. Královští sokoli vs. USK Praha
19. 12. Basket Brno vs. Královští sokoli
29. 12. Královští sokoli vs. SLUNETA Ústí nad Labem

Jak to bude s diváky... V nadcházejících dnech možná přejde ČR do 3. stupně PES, což bohužel znamená stále zápasy bez diváků. Utkání tak budete moci nadále sledovat alespoň online přes portál tvcom.cz.
Pokud by došlo k dalšímu rozvolnění a přechod na 2. stupeň, mohla by na zápas alespoň malá část diváků (podle aktuální tabulky a dle haly v Třebši max. 125 lidí). Bohužel v prosinci k tomu s velkou pravděpodobností nedojde. Budeme doufat.

Držte se a sledujte nás!
Sokol letí!