Všechny naše kategorie již trénují

Jsme rádi, že po posledních hektických měsících, můžeme konečně říci, že se každodenní život po "koronavirovém spánku" začíná opět probouzet. Co to znamená pro náš klub? Všechny kategorie našich basketbalistů začaly opět trénovat!

Jak už všichni víme, rozjetá sezóna 2019/2020 byla kompletně ukončena a tak se případného dohrání bohužel nedočkáme. S rozvolňováním vládních opatření ale přišla dlouho očekávaná úleva pro všechny basketbalisty, tedy, že se mohou konečně opět pustit do práce. Je nám potěšením oznámit, že všechny kategorie našich basketbalistů, od nejmladších až po ty nejstarší, začaly opět trénovat.

Je teprve konec května, ale i tak můžeme říct, že nadcházející sezóna se začíná pomaličku blížit. Jsme si proto jistí, že všichni naši hráči budou, po téměř dvou a půl měsících bez basketbalu, velice namotivovaní ke svému zlepšování, aby se do příští sezóny vrátili lepší, rychlejší a silnější.

Komentář hlavního trenéra Lubomíra Peterky: "Všem určitě poslední měsíce basketbal chyběl a jsme velice rádi, že můžeme opět trénovat. Během těchto "nebasketbalových" měsíců jsme se mohli všichni zamyslet, jak nám basketbal velice chybí a věřím, že to pouze upevní naši společnou lásku pro tuto hru."