Ve středu čeká Sokoly další utkání A2, pokusí se vyhrát v Ostravě

Ve středu 3. dubna se Kingspan Královští sokoli opět vydají do Slezska, kde vyzvou NH Ostravu. Šance na vyhnutí se baráži už neexistují. To však neznamená, že se diváci nedočkají bojovného utkání.

NH Ostrava je momentálně na 3. místě nadstavbové skupiny A2 s bilancí 9 výher a 22 proher.Ostravané už mají pojištěno udržení v KNBL na příští sezonu. Poslední zápas odehráli na půdě USK Praha - utkání skončilo 96:78 pro pražany. Nová huť se dlouhodobě spoléhá na výkony rozehrávače Stanojeviče, křídla Boggse a pivota Bohačíka.

Kingspan Královští sokoli jsou na 4. místě s bilancí 6 výher a 25 proher. Poslední utkání jsme prohráli v prodloužení s BC Geosan Kolín 108:104. V utkání zazářil Charlie Marquardt, který trefil 7 trojek - jedna z toho z poloviny hřiště v poslední vteřině základní hrací doby, která zápas poslala do prodloužení.Utkání Sokoli bohužel nedokázali dotáhnout do vítězného konce.

Utkání s NH Ostrava můžete sledovat na tvcom.cz od 17:30!

Komentář Lubomíra Peterky: “Už se prakticky nemá o co hrát. To neznamená, že nechceme podat úctyhodný výkon. Soustředíme se už na nadcházející baráž, takže dáme prostor mladším borcům”.