V sobotu vyrážíme do Ostravy urvat další výhru!

V sobotu 16.11 se Kingspan Královští sokoli vydají až do Slezska, kde v 10. kole KNBL vyzvou tým NH Ostrava. Utkání začíná v 17:30 a můžete jej sledovat zde.

NH Ostrava je momentálně na 9. místě s 2 výhrami a 6 prohrami. Nejlepšími střelci týmu jsou Holsey Kammeon (18,4) a Josh Newkirk (18,2). Lídrem týmu je však bezpochyby Petr Bohačík, který průměrně zapisuje double-double s 11,3 body a 10,4 doskoky na zápas.

Kingspan Královští sokoli jsou aktuálně na 11. místě s 1 výhrou a 7 prohrami. Sokolům se podařilo vyhrát domácí utkání s Kolínem a ukořistit tak první vítězství v sezóně. Nejlepším střelcem týmu je Pavol Lošonský s 17,5 body na utkání. V posledních utkání už podává konstantně dobré výkony Dorde Tresač, který proti silnému Děčínu zapsal 20 bodů.

Komentář trenéra Lubomíra Peterky: "Ostrava vyhrála dva zápasy a určitě má své kvality. My však jdeme do utkání s tím, že chceme urvat vítězství. Budeme téměř v kompletní sestavě, takže věřím, že kluci podaj bojovný výkon a my budeme lepším týmem"

Absence hráčů: Tomáš Mahler (nemoc)