V sobotu doma s Kolínem, přijdete fandit?

V sobotu 16.3.2019 v 18:00 odehrají Kingspan Královští sokoli 6. kolo skupiny A2, ve kterém na domácí palubovce vyzvou BC Geosan Kolín. Přijďte fandit do Třebše a pojďme společně udělat atmosféru, která pomůže naším borcům urvat další vítězství!

BC Gesoan Kolín je s bilancí 10 výher a 17 proher momentálně na 2. místě nadstavbové skupiny A2. Poslední zápas se jim na domácí palubovce podařilo porazit v Ostravu, když v poslední čtvrtině vymazali 15-ti bodový deficit. Kolínští hráli bez nejlepšího střelce Anthonyho Waltona Jr. Tým se spoléha na výkony veterána Machače, který nedávno zaznamenal historický milník – posunul se na 15. místo nejlepších střelců historie nejvyšší basketbalové ligy v České republice.

Kingspan Královští sokoli jsou s bilancí 5 výher a 22 proher stále na posledním místě skupiny A2. Týmu se nepodařilo naladit formu před reprezentační pauzou. Navíc se kádr potýká se zraněními a nemocí Pavola Lošosnkého a Tomáše Hampla. Dobrá zpráva je, že Pavol Lošonský by do utkání měl nejspíše nastoupit. Při posledním střetnutí s Kolínem jsme právě na absenci podkošových hráčů doplatili. Trenér točil úzkou rotaci a nedostatek energie byl znát v poslední části hry.

Sokoly čeká nejdůležitější fáze soutěže v téhle sezóně. Každá výhra je důležitá a počítá se. Přijďte tedy podpořit hradecké borce v domácím utkání a pojďte v sobotu v 18 hodin udělat do Třebše proslulou atmosféru!

Komentář Lubomíra Peterky: „Po středeční prohře na USK by se nám výhra nad Kolínem velmi hodila. Pro kluky je dobře, že konečně budeme hrát doma, kde podáváme razantně lepší výsledky než venku. Kolín je velmi podobný tým jako my – hraje s úzkým počtem hráčů. Navíc se také spoléhá především na hru pivotů. Věřím, že to bude vyrovnané utkání s tradičně skvělou atmosférou.“

Absence hráčů: Tomáš Hampl