V přípravných utkáních si Královští sokoli připisují druhou výhru

BK Redstone Olomoucko vs. Královští sokoli (23. 8.)

81:69

Olomoucký tým prošel před sezónou výraznou obměnou. Nejen hráčskou a trenérskou, ale tým začal nově působit v Olomouci v Čajkaréně. před utkáním s Královskými sokoly odehrál tým dvě přípravná utkání s polskými soupeři - obě prohrál. Domácí hráči tak byli motivování jít za svou první výhrou v přípravě.

Královským sokolům se v novém působišti Olomoucka vůbec nedařilo. Velmi špatná byla úspěšnost střelby, zejména v prvním poločase. V druhé půli zápasu se náš tým zvedal z dvacetibodové ztráty a dokázal stáhnout až na - 7 bodů. Závěr utkání si však domácí tým pohlídal.

Body Královských sokolů: Pešaković 18 bodů, Kantůrek 9 bodů


BC Geosan Kolín vs. Královští sokoli (25. 8.)

84:85

Královští sokoli na své domácí palubovce před rovným týdnem přípravný zápas s medvědy z Kolína prohráli. Dostali tak šanci na nápravu na venkovní palubovce. Zápas probíhal velmi vyrovnaně, oba týmy se střídaly ve vedení. Utkání tak dospělo do vyrovnané koncovky, na jejímž konci rozhodl o vítězství našeho týmu trojkou v poslední vteřině Nikola Vujović!

Královští sokoli si tak připisují svou druhou výhru v přípravě.

Body Královských sokolů: Vujović 19 bodů, Pešaković 17 bodů, Škranc 15 bodů, Sedmák 12 bodů

V přístím týdnu čeká Královské sokoly přípravné utkání pouze v Děčíně (úterý 31. 8.).

Sokol letí!