V pátek doma s Brnem, spravíme si chuť?

V pátek 22.11. v 19 hodin se Kingspan Královští sokoli utkají s týmem Mmcité Basket Brno. Za Sokoli by měl už nastoupit nový hráč - Harold Ridgeway.

Mmcité Basket Brno je aktuálně na 12. místě tabulky KNBL s bilancí 0 výher 10 proher. I přes to, že Brno zatím žádný zápas nevyhrálo, dokázalo potrápit několik kvalitních týmů - Děčín nebo Sluneta. Navíc v minulém týdnu vedení týmu přivedlo navrátilce Davella Robyho, který v Brně hrál minulou sezónu a byl to jasně nejlepší hráč. Brno má navíc velezkušeného trenéra, Lubomíra Růžičku, který minulý rok dostal ocenění nejlepší trenér roku. Nejlepším střelcem týmu je rozehrávač Bryan Smithson, který průměrně dává 13,ř bodu na zápas.

Kingspan Královští sokoli jsou momentálně na děleném 9. místě s bilancí 2 výhry a 8 proher. Páteční utkání je určitě možnost se dostat o jednu výhru před Kolín a NH oStravu. Navíc by do týmu měl být zapojen americký forward Harold Ridgeway.

Komentář trenéra Lubomíra Peterky: "Brno doma rozhodně chceme porazit. Vrátil se jim do sestavy Davell Roby, který určitě přinese zkušenosti a schopnosti na útočné polovině. My však do utkání jdeme s jasným cílem - zvítězit. Navíc hrajeme doma, kde bude určitě opět skvělá atmosféra."

Absence: Tomáš Mahler - nemoc, Rostislav Jirák - zranění.