V dalším domácím utkání vyzvou Sokoli USK Praha

Sobota 23.3. bude opět svátkem basketbalu. Kingspan Královští sokoli odehrají své předposlední utkání na domácí palubovce v nadstavbové skupině A2. Tentokrát vyzveme borce z USK Praha.

Královští sokoli se zotavují z hořké porážky ve středu s Ostravou, čímž se šance na vyhnutí baráže velice zmenšily. Šance tu však stále je. Sice malá, ale je. V posledním zápase se blýsklo duo Stamenkovič – Lošonský, které dohromady dalo 45 bodů. Konzistentní výkony v posledních zápasech podává i Bryce Canda, který předvádí ukázkovou hru na obranné polovině. Z předešlého utkání je určitě potřeba zlepšit celkovou obranu a práci na obranném doskoku.

USK Praha v posledním zápase s Kolínem také prohrála a to rozdílem 79:82. Nejlepšími hráči zápasu byli především cizinci Vukosavljevič, Stevanovič a Appleby. Tato trojice podává celou sezónu výborné výkony. Absence rozehrávače Ondřeje Sehnala byla znatelná.

Přijďte podpořit Kingspan Královské sokoly do Třebše v sobotu 23.3. od 18 hodin!

Komentář Lubomíra Peterky: “Stále se zotavujeme z prohry s Ostravou. To však neznamená, že do zápasu nenastoupíme s odhodlaností a bojovností. Musíme se soustředit na kvalitní obranu, ze které můžeme začínat rychlé protiútoky. USK už známe velmi dobře, tak uvidíme, zda přijdou s novým herním plánem.”