Upoutávka na další utkání skupiny A2 proti USK Praha

 

Datum a čas: 13.2. v 19 hodin

Místo: Sportovní hala Třebeš

Soupeř: USK Praha

Kingspan Královští sokoli pokračují ve skupině A2 utkáním s USK Praha, které se odehraje ve středu 13.2. v 19 hodin ve sportovní hale v Třebši. Sokoli se budou snažit navázat na důležitou výhru z minulého týdne s NH Ostrava.

USK Praha je momentálně na první příčce ve skupině A2 s bilancí 8 výher a 15 porážek. Poslední utkání, které sehráli s Kolínem bylo ve znamení zázračného obratu v poslední čtvrtině. Minutu do konce prohrávali o 10 bodů. Nakonec se jim podařilo vyhrát v prodloužení o 11 bodů. Hráčem zápasu byl Ondřej Sehnal, který zaznamenal 28 bodů, 11 asistencí a 7 doskoků. K vítězství mu pomohl Raheem Appleby, který zaznamenal triple-double (11 bodů, 10 asistencí a 10 doskoků).

Kingspan Královští sokoli jsou aktuálně na poslední příčce nadstavbové skupiny A2 se 4 výhrami a 19 prohrami. Pozitivní fakt je, že na třetí Ostravu ztrácejí pouze 2 výhry. V základní části s USK Praha bohužel prohráli obě utkání, která proběhla. První zápas rozhodovala koncovka a Sokoli padli pouze o 3 body, když před domácím publikem předvedli velmi sympatický výkon. Druhý zápas na USK Praha byl opět velmi vyrovnaný, Sokoli však opět padli v koncovce, když prohráli pouze o bod!

Přijďte podpořit Kingspan Královské sokoly v druhém utkání skupiny A2, ve kterém vyzvou mladíky z USK Praha. Podaří se Sokolům navázat na úvodní vítězství v nadstavbě?

Komentář Lubomíra Peterky: „USK máme co vracet. Odehráli jsme s nimi dvě velmi vyrovnaná utkání, kdy jsme bohužel padli v koncovce. Od posledního střetnutí jsme posílili a zápas budeme chtít vyhrát. V náš prospěch hraje výhoda domácího prostředí a podpora naších fanoušků.“

Autor: Vojtěch Mráz