U14 – V Kolíně Sokoli potvrdili roli mírného favorita

BC Kolín - Královští sokoli 32:52

V roli mírného favorita jsme vyrazili na palubovku Kolína. Moc dobře jsme ale věděli, že nás nečeká nic jednoduchého.

V základní skupině jsme Kolín na jejich palubovce dokázali porazit rozdílem 18 bodů, avšak na palubovce domácí jsme prohráli o dva body!

Do utkání jsme nastoupili s cílem nepokazit první poločas, jelikož právě toto nám velmi často dělá problémy! Dnes tomu ale bylo jinak, skvělou obranou hráče s míčem a hráčů na první přihrávku jsme vytvářeli velký tlak na soupeře a to vedlo k mnohým ziskům v obraně. Vypracovali jsme si pohodlné vedení o 20 bodů, ale druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře. Uspokojeni výsledkem z poločasu prvního jsme dovolovali soupeři na hřišti věci, které nás mohli stát náskok nebo dokonce i celý zápas! Naštěstí se tak nekonalo a naši hráči dokázali znovu zvýšit obrátky a po prostřídání hráčů z lavičky i udržet 20ti bodový rozdíl! Na palubovce Kolína vítězíme 52:32!!!

Body: Kodera 12, Holub 10, Zapadlo a Slawisch 9, Fijala 6, Beran, Hrdlička a Říha 2, Kořínek, Váňa, Prokop, Sobotka a Markov 0