Tým Vlků vs. BK Svitavy - výsledek = hezký basketbal

1. utkání - Vlci : Svitavy 100:45

2. utkání - Vlci : Svitavy 88:27

V sobotu 1.2. 2020 se všichni hráči, trenéři a myslím, že i rodiče těšili až zase po čtrnácti dnech uvidí své kluky hrát, tentokrát v domácím zápase proti BK Svitavy.

Přišlo nás 12 včetně Petíka, který byl po nemoci, ale říkali s tatínkem, že pár minut určitě odehrát může. Pět Vlků bylo nemocných. Dejv se hned po ránu vystresoval, protože zapomněl doma dres, tak ho zachránil táta, který mu ho na otočku přivezl.

Dohodli jsme se s klukama, že jim tentokrát nebudeme vůbec říkat, co dělají špatně, že spoléháme na to, že oni to dobře vědí. A docela se to dařilo. V prvním zápase jsme střídali "hokejově" a extra minuty dostali Kryštof, Bertík a Daník s Lukem. Druhý zápas jsme hráli na pětky a zároveň zase extra minuty dostali nováčci Kryštof a Bertík.

Co se nám líbilo z basketbalového, týmového pohledu? Kluci se vidí, snaží se spolu mluvit, jak v útoku, tak v obraně. Mají dravou obranu, kterou potřebujeme jen drobně vylepšit po střelbě, kdy zatím ještě neberou všichni na záda. Akce Pic - Pic, Čet - Čet, Peklo a falešné Peklo se líbí všem, kdykoli se povedou. Už se zlepšuje i časování a přesnost přihrávek. Jak říkám, dívat se na to dalo s hezkým pocitem.

Víme, že teď to byl slabší soupeř a že za 14 dní to s Lvicemi bude jiný boj. Když ale budeme dál trénovat s Vlčím nasazením a radostí smečky, tak se toho nebojíme! Kluci děkujeme za super hru, Luci děkujeme za super fotky!