Tým USK Praha dokázal zdolat Královské sokoly

Zápas USK Praha proti Kingspan Královským sokolům skončil ve prospěch Pražáků 82:74

Vstup do utkání se Sokolům povedl. Zvlášť v útoku bylo vidět, že se jim v Praze hraje dobře. Do poloviny první čtvrtiny byl stav vyrovnaný, ale do konce první poloviny hry se týmu USK Praha podařilo nabrat náskok 14 bodů. Na vině byla hradecká obrana a o poločase tak svítilo na tabuli skóre 50:36.

Královští sokoli se rozehráli ve druhé polovině hry, kterou se jim dokonce podařilo vyhrát. Třetí čtvrtinu vybojovali o plus 4 body a čtvrtou o plus  2. Na celkové vítězství to bohužel nestačilo.

Poslední minuta hry byla velmi napínavá, Sokoli dokázali stáhnout rozdíl na 5 bodů, ale týmu USK Praha se podařilo navýšit náskok trestnými hody a konečný stav dopadl 82:74.

Příští utkání bude domácí. Přijede tým BK JIP Pardubice v pátek 25. října v 18:00.

Body: Pavol Lošonský - 27, Pedja Stamenkovič - 15, Djordje Tresac - 12, David Pekárek - 8, Ondřej Peterka - 6 bodů, Peter Sedmák - 5, Dominik Heinzl - 1 a Petr Andres, Lukáš Kantůrek a Rostislav Jirák bez bodu.