Tým U13 vkročil do sezóny vyrovnanými zápasy se Lvicemi

V sobotu 18. 9. odehráli Královští sokolíci dvě utkání v derby s hradeckými Lvicemi. A i když obě prohráli, zaslouží si velkou pochvalu za předvedený výkon! 

TJ Sokol Hradec Králové vs. Královští sokoli
55:47
(12:18, 18:29, 39:39)

Do prvního zápasu jsme vstoupili velice dobře. Kluci dobře bránili, předváděli v útoku pěkné akce. K vidění byly i skvělé přihrávky. Náš tým vedl v poločase o 11 bodů. Bohužel v poslední čtvrtině začaly Lvice lépe a tvrdě bránit, zlepšily se i v útoku. Bojovali jsme až do konce, ale Lvice v posledních minutách otočily zápas na svou stranu.

Body: Vejražka 18 bodů, Kněžour 12 bodů, Bílek 4 body, Andrlík 4 body, Prokeš 4 body, Balcar 2 body, Zíma 2 body, Púdelka 1 bod

TJ Sokol Hradec Králové vs. Královští sokoli
43:32
(14:8, 24:14, 31:20)

Do druhého utkání náš tým nevstoupil nejlépe. Lvice jsme pustili do desetibodového náskoku, který si držely po celý zápas. V druhé půli utkání kluci bojovali a byli Lvicím vyrovnanými soupeři. Dotáhnout jejich náskok se však nepodařilo.

Body: Vejražka 13 bodů, Prokeš 8 bodů, Kněžour 6 bodů, Púdelka 3 body, Zíma 2 body

Klukům jsem po zápasech řekl, že příště to budeme my, kdo oslaví konec utkání vítězným pokřikem! První porážka Lvic se blíží…

Děkuji týmu za předvedenou bojovnost! Do příštího zápasu zamakáme na obraně a přihrávkách. Tak, abychom v utkáních s Přeloučí (neděle 3.10. na Dynamu) předvedli ještě lepší výkon.

Ondra