Stamenkovic je mezi letošními ALL-STARs!

Již tuto neděli 19.1. proběhne ALL-STAR GAME 2020 (ASG). Nejlepší hráči Kooperativa NBL se tentokrát budou moci předvést ve Sportovním centru SLUNETA v Ústí nad Labem. Mezi letošními ALL-STARs bude také jeden z našich Královských sokolů - Peda Stamenkovic!

Systém určování sestav pro ALL-STAR GAME je stále stejný. I tento rok proti sobě nastoupí týmy "Mazáků" a "Mladých pušek". Základní pětky určili kapitáni týmů Jakub Šiřina (Mazáci) a Tomáš Vyoral (Mladé pušky). Zbytek sestavy vybrali trenéři těchto celků - Tomáš Grepl z BK Armex Děčín (Mazáci) a Antonín Pištěcký ze SLUNETA Ústí nad Labem (Mladé pušky). Náš šikovný rozehrávač Peda Stamenkovic bude hrát za tým "Mazáků", přičemž trenér Grepl si ho vybral jako prvního, takže je šestým hráčem soupisky! My přejeme Pedovi hodně štěstí v ASG a doufáme, že se bude jen blýskat.

Kromě Pedi Stamenkovice byl vybrán do ASG také náš křídelník David Pekárek. Ten měl nastoupit v Kooperativa Faktor 1on1 Challenge, tedy v soutěži jeden proti jednomu, jejíž vítěz získá 1000 euro. Bohužel si ale David Pekárek v minulém zápase proti Děčínu zranil kotník a tak nebude moci do soutěže nastoupit. 1on1 Challenge tak proběhne bez našeho zastoupení. Davidovi přejeme brzké uzdravení!

ORIENTAČNÍ PROGRAM AKCE:

14:00 - Otevření haly pro diváky

14:50 - Vystoupení Majka Spirita

15:00 - Zahájení ASG

1. čtvrtina

Cca 15:30 Hyundai 3-point Shoot-out

2. čtvrtina

Vystoupení Majka Spirita

Cca 16:00 Kooperativa Faktor 1on1 Challenge - turnaj 1 na 1 hráčů Kooperativa NBL o 1 000 EUR

3. čtvrtina

Vystoupení Majka Spirita

Cca 17:00 Basketking Slam Dunk Contest

4. čtvrtina

Cca 17:45 Slavnostní vyhlášení