Sokoli vyzvou v posledním utkání sezóny Kolín, přijďte fandit!

Ve středu 10. dubna odehrají Kingspan Královští sokoli poslední zápas této sezóny s BC Geosan Kolín v rámci nadstavbové skupiny A2 Kooperativy NBL. Utkání začne mimořádně dříve od 18 hodin ve sportovní hale v Třebši!

Dá se očekávat, že kolínští borci půjdou do zápasu s velkým nasazením, neboť bojují o 9. místo, což znamená předkolo play-off s Brnem, značně lehčím soupeřem než Ústí. Geosan však dnes ráno vypůjčil svého rozehrávače Adama Číže do Svitav. Navíc je nejasné, zda nastoupí Anthony Walton, který se trápí kvůli zranění nohy. Je otázkou, zda má Kolín ambice v nadcházející části KNBL, když nechali jít nejdůležitějšího hráče týmu. Dá se však předpokládat, že se svěřenci Pavla Beneše o vítězství budou chtít poprat.

Kingspan Královští sokoli odehrají své poslední utkání této sezony na domácí palubovce. Sokoli se už mentálně i fyzicky připravují na baráž o KNBL, která se odehraje v polovině května. Jelikože se však jedná o derniéru před domácími fanoušky, můžeme očekávat, že trenér Peterka bude chtít ukořistit vítězství, které by zvedlo jeho svěřencům sebevědomí před zmiňovanou baráží.

Přijďte podpořit Kingspan Královské sokoly v posledním domácím utkání této sezóny a pojďme udělat tradičně skvělou atmosféru!

Komentář Lubomíra Peterky: “Nám už prakticky o nic nejde, soustředíme se na baráž, ve které narazíme pravděpodobně na Jindřichův Hradec. Do utkání s Kolínem však půjdeme plně připraveni. Budeme chtít domácím fanouškům poděkovat za skvělou podporu, kterou nám celou sezónu dávali, vítězstvím.”