Sokoli pokračuji skupinu A2 zápasem v Kolíně. Pojedete fandit?

Reprezentační pauza je u konce. Další zápas skupiny A2 odehrají Kingspan Královští sokoli v sobotu 2.3. v 17:45 na palubovce Kolína, kde se Sokoli budou snažit navázat na dvě vítězství v řadě. Na utkání se chystá i náš fanklub, který pojede podpořit hradecké borce.

BC Geosan Kolín je aktuálně na prvním místě ve skupině A2 s bilancí 8 výher a 16 porážek. Poslední zápas vyhráli na půdě NH Ostrava, kde pokořili soupeře o 20 bodů. Kolínské dlouhodobě táhne dvojice amerických hráčů Walton Jr. a Thomspon, kteří v základní části měli dohramdy 30 bodů na zápas. Kádr se také opírá o výkony Číže a Machače, kteří v posledních zápasech odváděli dobré výkony. Kolín nastoupí bez reprezentanta Šafarčíka, který nedávno podepsal dlouholetou smlouvu s Nymburkem.

Kingspan Královští sokoli nastoupí do utkání s Kolínem po sérii dvou domácích výher s Ostravou a USK Praha. Dominovalo především slovenské podkošové duo Sedmák s Lošonským, kteří v posledním zápase dohromady zaznamenali 41 bodů! Sokoli těžili z důležitých obranných doskoků Bryce Candy, který zaznamenal v zápase double-double.

Pokud máte zájem podpořit Královské sokoly v důležitém zápase v Kolíně, můžete se připojit k našemu FANKLUBU, který cestu za Sokoly začíná v 15:45 před halou vlakového nádraží v Hradci Králové!

Komentář trenéra Lubomíra Peterky: „Kolín se nám podařilo v základní části porazit doma, venku jsme však zaostávali. Do zápasu budeme chtít nastoupit s vysokou aktivitou a kvalitní obranou. Tým se opírá o výkony pivota Machače, který i ve svém veteránském věku hraje na vysoké úrovni.“

Komentář Bryce Candy: Kolín je kvalitní tým, který však nemá silnou lavičku, takže to je jeden z faktorů, který hraje do našich karet. V sezóně jsme s nima jednou prohráli a vyhráli, takže do zápasu se jde od nuly. Jejich nejdůležitější hráč je Antony Walton Jr., který svými zkušenosti excelentně diriguje hru. Musíme se snažit ho eliminovat od míče a nechat rozehrávat ostatní.“