Sokoli míří do Ústí nad Labem, kde vyzvou SLUNETU v rámci pátého kola KNBL

Dnes, v neděli 27.9., odehrajeme utkání pátého kola KNBL 2020/2021. Tentokrát se utkáme s týmem SLUNETA Ústí nad Labem. Začátek zápasu je v 18:00.

S týmem z Ústí nad Labem se letos utkáme poprvé. SLUNETA zatím odehrála čtyři utkání (bilance - dvě výhry, dvě prohry) a okupuje páté místo tabulky. Za jeden zápas SLUNETA nastřílela v průměru 84.5 bodů. Největší podíl na tomto výsledku má americký guard Svejcar Spencer, který týmu přináší za jeden zápas 17 bodů. K tomu ještě přidává 4.5 doskoku a 3 asistence. Další oporou ústeckého celku je Dalibor Fait, který v průměru dosahuje na 15.3 bodů a 4.5 doskoků a opomenout nesmíme ani druhého ostříleného američana Lamb Autreyho. Ten prozatím připsal na konto svého týmu 13 bodů za zápas. Lamb Autrey má navíc skvělou úspěšnost střelby z pole - 75% - a trestných hodů, ze kterých zatím minul pouze tři - 16/13.

Po úspěšném zahájení sezóny výhrou v Ostravě, má náš tým za sebou bohužel dvě kruté porážky a v tabulce se nacházíme na devátém místě (bilance - jedna výhra a dvě prohry). Největším bodovým tahounem našeho kádru je stále Pavol Lošonský s 18 body a 9 doskoky na zápas. Po minulém nezdaru na Folimance se bohužel propadl mezi top skórery ze třetího na páté místo. Svou nastavenou laťku si drží náš zkušený pivot Peter Sedmák, který si od minulého kola polepšil bodový průměr o půl bodu. Ke svým 14 bodům ještě přidává 5.3 doskoků. Za zmínku stojí také Filip Halada, který má velmi dobrou úspěšnost střelby z pole, trefil zatím šest z jedenácti pokusů. Týmu přispívá průměrem 9 bodů a 1.7 doskokl za utkání.

Podaří se Sokolům dnes vybojovat potřebné vítězství na venkovní půdě? Utkání můžete sledovat ZDE