Program přípravy na sezónu 2020/2021

Nový ročník Kooperativa NBL odstartuje letos o něco dříve, než je obvyklé - již 12. září. Blíží se tak čas, kdy se nový tým Královských sokolů sejde a zahájí přípravu na novou sezónu.

První společný trénink proběhne v pondělí 3. srpna. Na začátku přípravy jsou v plánu zdravotní prohlídky a testování výkonnosti u týmového lékaře MUDR. Tomáše Vrbici. Dále se bude v prvních týdnech budovat fyzická kondice - kombinací basketbalových, atletických a silových tréninků.

Přípravné zápasy začnou velmi brzy. Hned druhý týden v srpnu vyrazíme poměřit síly s U23 Pardubice (účastník první ligy) a s polským druholigovým týmem z Walbrzychu. Od dalšího týdne přijdou na řadu těžší zápasy s extraligovými soupeři. Nejprve začneme na palubovce Olomoucka. První domácí přípravné utkání odehrajeme v pátek 21. srpna s Kolínem. Následovat bude odveta s Kolínem, tentokrát na jejich palubovce, a další dvě domácí utkání - 26. srpna změříme síly s Děčínem a 28. srpna se můžeme těšit na atraktivní duel s Pardubicemi. V posledním týdnu přípravy nejprve vyjedeme na odvetu do Děčína a v sobotu 5. září doma uvítáme tým USK Praha.

Celkem tak náš tým odehraje devět přípravných utkání, z toho čtyři na domácí palubovce:

  • 21.8., 17:00 vs. Kolín
  • 26.8., 17:30 vs. Děčín
  • 28.8., 18:00 vs Pardubice
  • 5.9., 18:00 vs USK Praha

Úvodní duel nové sezóny KNBL náš tým odehraje na palubovce Ostravy a to v sobotu 12. září. První domácí utkání bude následovat ve středu 16. září, kdy přivítáme ve sportovní hale Třebeš válečníky z Děčína.

Tímto vás všechny zveme na všechna nadcházející utkání! Doufáme, že po dlouhé pauze dorazíte v hojném počtu podpořit náš "A" tým a opět si užít extraligový basketbal. PŘIJĎTE FANDIT!