Přípravný turnaj U15 v Týništi nad Orlicí

V sobotu 5.9.2020 se Královští Sokoli v kategorii U15 zúčastnili přípravného turnaje v Týništi nad Orlicí. Čtyři hráčů z U15 a pět hráčů z U14 se statečně postavili ostatním týmům pod vedením trenérky Terezy Fekarové.

První dva týmy soupeřů, Týniště nad Orlicí a Česká Třebová, byly smíšené. Kluky trochu zaskočila bojovnost děvčat, což nás v zápase s Českou Třebovou připravilo o dva hráče. Po polední pauze kluci nastoupili, již v osmi (jeden hráč se zotavil), proti pozdějším vítězům turnaje Rychnově nad Kněžnou. Naše hra se zkoncentrovala, zpřesnili jsme přihrávky a hlavně jsme začali doskakovat pod košem. Díky tomu jsme s favoritem stále drželi krok a zápas byl velice vyrovnaný, bohužel na začátku třetí čtvrtiny nám soupeř odskočil čtyřmi rychlémi útoky, což se ukázalo jako rozhodující. Protože i když se kluci snažili a bojovali do konce, již jsme tuto ztrátu nedokázali smazat. Na posledním zápase s Vysokou nad Labem se podepsala velká únava hráčů pramenící z úzkého kádru. Osm statečných bojovalo, ale prohrálo. Chtěla bych jim poděkovat za skvělý výkon a za bojovnost.

 Z Týniště jsme však neodjeli s prázdnou, ovládli jsme soutěž v trestných hodech. Soutěž vyhrál Milan Kramár a na druhém místě se umístil také náš hráč Vilém Suchan. Oběma moc gratulujeme a všem děkuji za účast a bojovnost. A také přejeme brzké uzdravení Krzimu.