Příprava na extraligu začala

Pod vedením atletické trenérky Gréty Novotné se venkovním tréninkem na hřišti ZŠ Mandysova dnes dopoledne začala příprava Královských sokolů. V podvečer pak následoval klasický trénink v hale v Třebši a pod taktovkou trenéra Lubomíra Peterky ho absolvovala osmička hráčů – Dušan Pandula, Ondra Peterka, Jan Jiřiček, Petr Andres, Tomáš Hampl, Martin Kolář, Tomáš Mahler a Jan Mráz. Tomáš Hampl tedy s námi trénuje a zároveň pracujeme na dotažení smlouvy.

Co se týče dalších hráčů, tak zítra se připojí Dominik Štěpán, a zároveň zítra přiletí Marko Rikalo, rozehrávač z Hercegoviny, ten tedy bude trénovat od středy. O víkendu se bude stěhovat Peter Sedmák s rodinou a trénovat s týmem bude od příštího pondělí. Charlie Marquardt pojede 11. srpna do Chicaga na další letní kemp talentů pro G-league (farmářská NBA liga) a 12. 8. potvrdí jestli bude hrát za Královské sokoly. V případě domluvy přiletí 27. srpna.

V rámci přípravy sehrajeme rovněž přátelské utkání s českými, rakouským a slovenským týmem, v domácím prostředí se ale představíme jen jednou – 5. září od 16:00 proti BK Kolín. Jste srdečně zváni!