Permanentky 2019/2020

I v letošní sezoně budeme používat systém prodeje vstupenek na zápasy, kterému přezdíváme ticketing. Vzhledem k tomu, že se jedná o povinný systém, bude zaveden i letos na všech extraligových domácích utkáních Královských sokolů. Opět obdržíte předtištěnou vstupenku s jednotnou zadní stranou soutěže a s QR kódem pro kontrolu platnosti vstupenky u vstupu do haly – odbavování bude probíhat prostřednictvím čtečky. Bude možné zakoupit vstupenky i elektronicky a buď si doklad s QR kódem vytisknout anebo ho při kontrole zobrazit na mobilním telefonu.

V hale v Třebši je celkem 5 sektorů, označených A, B, C, D, E – kdy sektor C bude sloužit jako VIP sektor (povinnost dle řádů KNBL) a sektor B bude sloužit pro držitele permanentních vstupenek a pro mládež Královských sokolů. Sektory A, D, E jsou pak pro volný prodej. 

Permanentní vstupenky stojíj 1150 korun. Jsou platné na veškeré domácí zápasy Královských sokolů (nezáleží na části nebo soutězi). Více o cenách se dozvíte v sekci vstupné. Permanentky si můžete zakoupit na našich domácích zápasech (včetně přípravných) nebo prostřednictvím emailu sprinar.jan@bkhk.cz. Plátek s volnými místy naleznete na třetím obrázku (modrá místa jsou připravena k prodeji):

Poslední aktualizace 8.10.2019 v 3:34.