Královští sokoli v sobotu před kamerami ČTsport - opět s BK Olomoucko

dohrávka 1. kolo nadstavba Kooperativa NBL – skupina A2

BK Olomoucko vs. Královští sokoli
sobota 20. 3. 2021 ve 20.20

Sledujte živě na ČTsport.

V repríze se změnou palubovky středečního utkání zajedou Královští sokoli do haly BK Olomoucko. V dohrávce 1. kola nadstavby, které bylo odloženo pro karanténu Sokolů. V posledním utkání měl jednoznačně navrch hradecký tým, když vyhrál stylem start-cíl 90:67.

BK Olomoucko se vzdaluje předkolu play off. Pokud chce ještě živit naději, potřebuje jednoznačně vyhrát. V posledním utkání nenastoupil Bezbradica, oslabení pod košem tak bylo velmi citelné. Olomoucko táhl pouze David Pekárek (20b), podpořený Štěpánem a Kouřilem. Velmi špatná byla střelecká úspěšnost týmu, zejména u střel za tři body. Ovšem to může být na domácí palubovce úplně jiné.

Královští sokoli se vezou na vítězné vlně. I když stále v oslabené sestavě, tým předvádí dobré výkony. Je precizně řízen Pedjou Stamenkovičem, který je podpořený důraznou hrou Nemanji Barace. Ten během nadstavby doručuje průměrně přes dvacet bodů! Na palubovce Olomoucka Královští sokoli očekávají těžší utkání. Další týmová hra a skvělá obrana by však měla Královským sokolům zajistit vítězství.

Komentář Lukáše Rovenského (asistent trenéra): "Do utkání musíme nastoupit koncentrovaní, jako ve středu, když jsme si vytvořili náskok hned v úvodu utkání a ten jsme udržovali až do konce utkání."