Královští sokoli opět podpoří Sport Hradec Cup!

Královští sokoli spolupracují s nadačním fondem Sport Hradec Cup. Každoročně přispívají na jeho charitativní aktivity, jejichž cílem je podpora hendikepovaných dětí. Za předchozích 13 ročníků Sport Hradec Cup předal již více než 7 milionů Kč. Podpořeny byly již desítky dětí.  Vybrané finanční dary se předávají konkrétním dětem (jejich rodičům) na každoročním charitativním turnaji Sport Hradec Cup, který se tradičně koná v červnovém termínu. 

Královští sokoli již věnovali svými akcemi

342 103 Kč

Královští sokoli podpoří Sport Hradec Cup i v tomto roce. A vy můžete společně s námi! Již při nejbližším domácím utkání v sobotu 18. 12. 2021 s Ostravou. Každý návštěvník zápasu bude moci přispět libovolným finančním darem do kasičky u pokladny. Současně bude do kasičky věnováno 100 % vybraného vstupného z utkání. Dále následující domácí utkání 2. 1. 2022 s Nymburkem bude opět umístěna kasička u pokladny pro libovolný dar. Vybraná částka z obou utkání bude předána o poločase zápasu s Nymburkem zástupcům Sport Hradec Cupu.

Druhou fází letošní podpory bude 2. ročník akce Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup, který tentokrát proběhne v březnu. Pro vaše jarní rozhýbání. Pravidla budou velmi podobná těm z prvního ročníku. Včas budete informováni. Tak začněte trénovat!

Jak Královští sokoli pomohli v minulých letech:

rok 2020

Na lednovém utkání Královských sokolů s Děčínem se vybralo 16 210 Kč! Peníze vybrali hráči, fanoušci a rodiče mladých hradeckých nadějí. Přidal se i soupeř - děčínský klub a stejně tak i několik fanoušků Děčína.

rok 2021

V covidovém roce bez fanoušků Královští sokoli hledali další cesty, jak Sport Hradec Cupu přispět. Zrodila se tak skvělá akce: Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup, které se zúčastnilo přes 150 lidí a celků. Každý účastník si na počátku akce stanovil počet Kč, které věnuje za každý svůj kilometr. Celý únor probíhalo sčítání kilometrů a výslednou částku každý poslal na účet nadačního fondu. Každý účastník obdržel startovní číslo a na závěr diplom s absolvovanými kilometry a darovanou částkou. Celkem se vybralo neuvěřitelných !325 893 Kč! a za Královské sokoly mohly být věnovány finance celkem třem dětem. Za klub se předání přímo na turnaji účastnil kapitán týmu Ondřej Peterka a hlavní pořadatelka akce Veronika Peterková (foto v galerii).

Sport Hradec Cup podporujeme dál! Pojďte do toho s námi!

Sokol letí pomáhat!

Děkujeme všem,

kteří se do akcí zapoojí a společně s námi prostřednictvím nadačního fondu Sport Hradec Cup podpoří potřebné hendikepované děti.

Autor: Veronika Peterková