Královští sokoli odehráli poslední přípravné zápasy

Basket Brno vs. Královští sokoli (úterý 7. 9.)

78:101

Královští sokoli v Brně odehráli dobrý zápas, ve kterém měli po celou dobu navrch. Skvělý výkon podal Ozren Pavlović, který dal 32 bodů (6 trojek!), včetně závěrečné stovky.

Domácí tým nenastoupil v plném složení A týmu, soupisku doplnili talentovaní junioři.

Body Královských sokolů: Pavlović 32 bodů (6 trojek), Škranc 17 bodů, Sedmák 15 bodů, Peterka 10 bodů, Mráz 7 bodů, Kantůrek 7 bodů, Vujović 6 bodů, Šoula 4 body, Goga 3 body, Stamenkovič 0 bodů, Pešaković nenastoupil

Královští sokoli vs. Sluneta Ústí nad Labem (čtvrtek 9. 9.)

91:91 bez prodloužení

Poslední utkání Královských sokolů před zahájením Kooperativa NBL skončilo nerozhodně. Oba trenéři se dohodli na ukončení zápasu bez prodloužení (vzhledem k vzájemnému střetu hned v prvním kole Kooperativa NBL).

Královští sokoli vedli celý zápas. Hostující tým vyrovnal skóre v poslední minutě. Ani jeden z týmů nechtěl z taktických důvodů příliš odkrýt své karty v podobě basketbalových akcí. Nicméně se jednalo o pěkný zápas a slušnou prověrku Královských sokolů před začátkem Kooperativa NBL.

Do utkání nenastoupil Peter Sedmák.

Body Královských sokolů: Vujović 24 bodů, Škranc 16 bodů, Peterka 15 bodů, Pešaković 13 bodů, Stamenkovič 10 bodů, Pavlović 9 bodů, Šoula 2 body, Goga 2 body, Kantůrek 0 bodů, Mráz do utkání nezasáhl

Děkujeme divákům za podporu v hale.

První utkání Kooperativa NBL odehrají Královští sokoli na palubovce Ústí nad Labem v neděli 19. 9. v 18:00 (pozor, byla změna!).

První domácí utkání Královských sokolů bude následovat hned ve středu 22. 9. od 19h, soupeřem bude USK Praha.