Kilometry s Královskými sokoly pro Sport Hradec Cup

Vážení sportovní přátelé,
Královští sokoli, tým nejvyšší basketbalové ligy ČR ve spolupráci se Sport Hradec Cup – nadačním fondem podporuje hendikepované děti již druhým rokem. Pro tentokrát máme připravenu akci na měsíc únor – Kilometry s Královskými sokoly! 

Detaily akce a přihlášky na akci

Cílem je podpořit hendikepované děti v rámci 13. ročníku Sport Hradec Cupu. Tento nadační fond se dlouhodobě snaží pomoci hendikepovaným a za 12. předchozích ročníků takto předal více jak 6 milionů kč. Podpořeno bylo celkem 47 hendikepovaných, 3x královéhradecká hematologie, 2x Sklíčko Mohelnice a 1x hradecké Prointepo.

Patrony projektu Sport Hradec Cup jsou známí sportovci, kteří jsou spjati s Hradcem Králové. Jsou to: Tomáš Koubek, Pavel Krmaš, Peter Frühauf, Pavel Petřikov, Martin Hosták a Filip Hronek. Akce je určena jak pro širokou veřejnost, tak pro obchodní partnery. Možností zapojení firem je více a případné varianty spolupráce najdete v detailech akce. Královští sokoli podporují tento projekt druhým rokem a budeme rádi, pokud se k nám přidáte a budeme moci společně podpořit další a další lidi, kteří neměli toliko štěstí a bojují se svými osudy.

Příběhy již podpořených dětí

O co tedy v naší akci Kilometry s Královskými sokoly půjde? Každý přihlášený účastník si sám určí, kolik Kč za 1 svůj překonaný km věnuje na charitu. 1. - 28. 2. si pak bude kilometry sčítat (je nám jedno, jestli půjde o chůzi, běh, běžky či cokoliv jiného) a po skončení akce věnuje výslednou částku na účet nadačního fondu Sport Hradec Cup. Na akci je možné se přihlásit kdykoliv během února.

Tak co, půjdete do toho s námi? Pojďte se hecnout a udělat něco pro sebe i pro ostatní!

Děkujeme, že pomáháte ;)

Sokol letí pomáhat!

Detaily akce a přihlášky na akci