Hygienická opatření pro domácí zápasy Královských sokolů

Vážení fanoušci, z důvodu nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR a manuálu ČBF pro pořádání zápasů KNBL - i jako ohleduplnost k ostatním, prosíme o dodržování následujících hygienických opatření:

• Povinné zakrytí dýchacích cest ve všech vnitřních prostorách haly – bez roušky nebudete vpuštěni do haly, prosíme o dodržování i během zápasu


• Použijte desinfekci rukou u vchodu do haly

• zákaz fyzického kontaktu s hráči – zejména plácání po zápase (jakémukoliv jinému pozdravu „na dálku“ se ale nebráníme)

• zákaz vstupu diváků na palubovku (krom VIP sekce, pouze pro VIP hosty, mimo hřiště) – nebudou probíhat soutěže o přestávkách ani komerční programy, děti si nemohou o přestávce střílet na koš

• zatím je povolena plná kapacita haly (splňuje limit max.500 diváků) – pokud to ale prostor dovolí, dodržujte rozestupy jak ve vstupní hale, ve frontách u bufetu, tak v hledišti)

Věříme, že Vás tato opatření neodradí od fandění přímo na zápasech. Tato sezóna nebude díky Covid-19 jednoduchá a právě proto se musíme podpořit navzájem. Nejvíc energie do zápasů hráči dostávají od Vás, fanoušků. Basketbal hrají jen kvůli Vám a emocím, které Vám přinesou. Doufáme ve Vaši podporu, i když Váš komfort bude omezen uvedenými opatřeními. Je možné, že nařízení se budou dále zpřísňovat – budeme vás informovat o změnách před domácími zápasy.

Děkujeme za podporu!
I ta na dálku se počítá ;)
Sokol letí!