Dvojutkání s Basketbal TJ Svitavy pro Sokoly!!!

V sobotu 5.10.2019 jsme nastoupili do zápasu proti Svitavám v nových dresech plní motivace ukázat, jak hraje naše vlčí smečka. Samotná hra předčila všechna očekávání trenérů. Perfektní souhra, kooperace v týmu, vlčí dravost, pozorná osobní obrana... to všechno jsme s obdivem sledovali na hřišti.
Kluci si zkoušeli finty pro diváky, sehrávali se v různých složeních, dávali do hry všechno a nedrželi se zpátky. Každý z hráčů měl svůj čas na hřišti a dva zápasy uběhly až moc rychle. Spousta akcí byla skoro extraligová. Bylo to jako se dívat na perfektní film, který nechcete, aby skončil.
Chtěl bych, abychom si uchovali dobrý pocit z těchto dvou vítězství. Aby taková basketbalová symfonie jako ve Svitavách zněla vždy na hřišti proti komukoli, i když bychom prohrávali.
Psali jsme si na zápase, mimo to, kdo dal kolik bodů, i asistence a doskoky, abychom měli statistiku. Protože dobrá asistence je pro nás skoro důležitější, než samotný koš. Natáčeli jsme celý druhý zápas, abychom se podívali nejen na skvělé akce, ale i na to, na čem všem dál pracovat. Moc děkujeme Pavle Polákové za krásné fotky ze zápasu.
Chválíme a děkujeme Kryštůfkovi a Romčovi, kteří s námi za odměnu za to, že makají na trénincích ve své kategorii U11, v sobotu hráli a byli oba platnými členy smečky.
Teď se budeme připravovat na zápas proti Lvicím, který hrajeme 19.10. ve 13:00 v Třebši.

Svitavy x Královští Sokoli
30:91
26:108

Za všechny trenéry....
Ten, který tančí s Vlky