Dnes (úterý) doma se Slunetou v Českém poháru

Přijďte podpořit Kingspan Královské sokoly v osmifinále Českého poháru proti týmu Sluneta Ústí nad Labem. Severočeši jsou na vítězně vlně – ze 7 předchozích utkání jich vyhráli 6! Předchozí zápas se Slunetou jsme prohráli 77:67, na konci 3. čtvrtiny jsme však prohrávali pouze o 2 body. V zápase jsme podali týmový výkon, když 5 hráčů skórovalo nad hranici 10 bodů! Ústí nad Labem se aktuálně dělí o čtvrté místo s Děčínem a Olomouckem při bilanci 8 výher a 6 proher.

Královští sokoli jdou však do zápasu s velkou motivací a energií, neboť v předchozím prohraném derby s BK JIP Pardubice podali bojovný výkon a dokázali vzdorovat favoritovi – do poslední čtvrtiny jsme na soupeře ztráceli pouze 4 body! Za domácí tým excelovalo podkošové duo – Sedmák, Lošonský. Každý zaznamenal 21 bodů, dohromady doskočili 15 doskoků. Navíc jsme jasně zlepšili hru na obranné polovině a doskoku.

Podaří se Královským sokolům postoupit do čtvrtfinále? Přijďte podpořit domácí tým tradičně skvělou atmosférou!!

Trenér Lubomír Peterka se zamýšlí nad soupeřemi: „Ústí nad Labem je na vítězné vlně, naposledy porazilo Opavu o 25 bodů! Soupeř je velice dobrý v rychlém přechodu z obrany do útoku. Jejich hlavní oporou je trio Houška, Pecka a Wallace. V posledních zápasech jsme zlepšili práci na doskoku i v obraně, na kterou se chceme zaměřit i v tomto utkání!“