Další dvě sezóny! Stamenković a Lošonský prodloužili smlouvy

S radostí oznamujeme, že se vedení družstva úspěšně dohodlo na prodloužení smlouvy s rozehrávačem Pedjou Stamenkovičem a forwardem Pavolem Lošonským. Oba podepsali smlouvu na 2 roky. Jejich krásné spolupráce proto uvidíme i v příští sezóně!

Pavol Lošonský přišel do týmu po vlažném startu, neboť tým potřeboval zkušeného atletického pivota. Ihned v prvním zápase ukázal, že je jedním z nejlepších podkošových hráčů v Kooperativa NBL! Pavol byl třetím nejlepším střelcem v celé lize s průměrem 17,58 bodů na zápas. Nezůstal pozadu ani pod košem, když zaznamenával 7,12 doskoků na zápas. Jeho silnou stránkou je silová hra pod košem a výborná práce nohou.

Pedja Stamenkovič se k týmu připojil těsně před Vánocemi a nastoupil do prvního zápasu proti Opavě, ve kterém málem zaznamenal triple-double. Už od začátku vzal rozehrávačské povinnosti na sebe a stal se z něj týmový generál. Pedja byl nejlépe asistujícím hráčem v céle KNBL s 9 asistencemi na utkání! Jeho silnou stránkou je perfektní přehled na hřišti, nájezdy do koše a geniální asistence.

Další sezónu za Královské sokoly bude nastupovat i Peter Sedmák, který už před sezónou podepsal kontrakt na 3 roky.