BK JIP Pardubice porazily Hradec

V pátek 25. října 2019 Kingspan Královští sokoli přivítali tým BK JIP Pardubice. Po čtyřiceti minutách boje skončilo utkání stavem 68:89.

Začátek našim borcům moc nevyšel. Pardubickým rivalům se podařilo nastřilet náskok dvaceti bodů. Tento náskok si udrželi až do samotného konce utkání.

Pardubicím se dařilo v průběhu celého zápasu vyzrávat nad obranou Královských sokolů. Soupeř si dokázal udělat především prostor pro střelbu z delších vzdáleností.

Druhá polovina zápasu byla vyrovnaná a bodový rozdíl se výrazně neměnil. Světlou stránkou byl i výkon Petera Sedmáka, který se vrátil do staré dobré formy. Bohužel nemohl nastoupit Pavol Lošonský, který má zraněnou holeň a lýtkový sval. Hru nemohl podpořit ani Lukáš Kantůrek z důvodu poraněného palce u nohy.

Další zápas naše borce čeká ve středu 30. října ve Svitavách proti týmu DEKSTONE Tuři Svitavy. Ani v tomto zápase nenastoupí Lošonský s Kantůrkem. 

Body: Peter Sedmák - 20, Pedja Stamenkovič - 14, Dominik Heinzl - 9, Tomáš Mahler - 8, David Pekárek - 7, Djordje Tresac - 4, Petr Andres - 3, Ondřej Peterka - 3 body a Rostislav Jirák bez bodu.