"A" tým si připisuje druhé vítězství v řadě!

V úterý 10.9. odehráli Kingspan Královští sokoli přípravné utkání s BC GEOSAN Kolín. Tým už nastoupil v plné sestavě a byla radost je sledovat.

Do zápasu Sokoli vstoupili s velkou energií a podařilo se jim vybudovat 11-ti bodové vedení. Hru našeho týmu zdobila především obrana, když jsme v první polovině inkasovali pouze 29 bodů. Bojovného ducha předvedli dvě naše české posily David Pekárek a Dominik Heinzl, kteří nejen výborně bránili, ale také pracovali na útočném a obranném doskoku. Celý zápas byl prakticky pod taktovkou Královských sokolů. Jen 5 minut do konce soupeř trefil 3 trojky v řadě a naše vedení už bylo jen 5-ti bodové. I přes to, že šlo jen o přípravu, nechtěli jsme utkání prohrát. Na hřiště proto přišel excelentní trojkař a naše nová posila Djordje Tresač, který trefil 3 trojky v řadě a naděje Kolínu na výhru tak pohřbil hluboko pod zem. Utkání jsme nakonec vyhráli 78:84.

Body a sestava: David Pekárek - 20 bodů, Djordje Tresac - 19 bodů, Ondřej Peterka - 12 bodů, Peter Sedmák - 10 bodů, Dominik Heinzl - 6 bodů, Pavol Lošonský - 6 bodů, Pedja Stamenkovic - 5 bodů, Petr Andres - 3 body, Tomáš Mahler - 3 body, Lukáš Kantůrek a Rostislav Jirák bez bodu.

Vojtěch Mráz