• První domácí zápas 1. kolo ligy proti Sokol Šlapanice
    Třebeš, neděle 25. září 17:00
  • Pojď hrát basket nábor pokračuje pro ročníky 2005-2008
    volejte Lubomírovi Peterkovi (732211809)

Vítejte aktualita

Změna – Šlapanice přivítáme v neděli doma…

 

Pro technické problémy v hale Sokola Šlapanice došlo ke změně pořadatele utkání 1. kola sezóny 2017 – 2018 1. basketbalové ligy mužů. Královští sokoli tak zahájí sézónu domácím utkáním, ve kterém přivítají Sokol Šlapanice.

Utkání se hraje ve Sportovní hale Třebeš od 17.00 v NEDĚLI 24.9.2017

Program základní části 1. ligy

kolo 24.09.2017 17.00

Královští sokoli : Sokol Šlapanice

kolo 01.10.2017 17.00

Královští sokoli : BCM Prostějov

kolo 06.10.2017 19.00

UP Olomouc : Královští sokoli

kolo 15.10.2017 17.00

Královští sokoli : SKB Zlín

kolo 20.10.2017

Snakes Ostrava : Královští sokoli

kolo 29.10.2017 17.00

Královští sokoli : Basket OL

kolo 03.11.2017 20.00

Synthesia Pce : Královští sokoli

kolo 12.11.2017 17.00

BC Nový Jičín : Královští sokoli

kolo 19.11.2017 17.00

Královští sokoli : BK Opava B

kolo 26.11.2017

Sokol Šlapanice : Královští sokoli

kolo 03.12.2017

BCM Prostějov : Královští sokoli

kolo 10.12.2017 17.00

Královští sokoli : UP Olomouc

kolo 17.12.2017

SKB Zlín : Královští sokoli

kolo 07.01.2018 17.00

Královští sokoli : Snakes Ostrava

kolo 12.01.2018

Basket Olomouc : Královští sokoli

kolo 21.01.2018 17.00

Královští sokoli : Synthesia Pce

kolo 28.01.2018

BC Nový Jičín : Královští sokoli

kolo 04.02.2018 17.00

Královští sokoli : BK Opava B

 

Pavel Rozsypal

Další aktuality…

4. ročník turnaje o putovní pohár primátora města Hradce Králové zná své vyvolené
Příprava se Spišskou Novou Vsí
Další přípravné zápasy
4. ročník turnaje o pohár primátora začína v pátek

Video kanál youtube


Generální partner


Hlavní partneři

 

Partneři klubu

 

Kalendář zápasů

Muži
– soutěže sezony 2016-17 skončily

Mládež
– soutěže sezony 2016-17 skončily

Minibasketbal
U12 Sokol HK dívky
Pa 21.04. 17:30 ZŠ Kukleny
Pa 21.04. 19:00 ZŠ Kukleny
U11 BC Vysočina
Pa 21.04 9:30 NF Pardubice ZŠ Studánka
U11 Loko Plzeň
Pa 21.04 13:30 NF Pardubice ZŠ Studánka

Poslední výsledky

Muži
Královští sokoli – Orli Prostějov 68:78

Mládež
U19 Kr. Sokoli – Jiskra Kyjov 72:65
U19 Kr. Sokoli – SAM BŠM Brno B 79:78
U17 Kr. Sokoli – BK Opava 78:60
U17 Kr. Sokoli – SAM BŠM Brno 80:51
U15 Kr. Sokoli – BSK Modřany – Jižní Supi 65:53
U15 Kr. Sokoli – Slavoj Vyšehrad 45:50
U14 Kr. Sokoli – SKV Vinohrady 80:49
U14 SKV Vinohrady – Kr. Sokoli 31:87

Minibasketbal
U13 Kr. Sokoli – Sokol HK dívky 27:74
U13 Kr. Sokoli – Sokol HK dívky 32:85
U12 BVK Holice – Kr. Sokoli 80:49
U12 BVK Holice – Kr. Sokoli 102:41
U11 BVK Holice – Kr. Sokoli 83:61
U11 BVK Holice – Kr. Sokoli 90:80